Sourcing manager

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výber dodávateľov a riadenie dodávateľskej základne
  • Rozvoj, monitorovanie a hodnotenie dodávateľov
  • Nastavovanie cenovej a komoditnej stratégie
  • Podpora lokálneho nákupu a R&D oddelenia
  • Reporting a analýzy spojené s procesom strategického nákupu (KPIs)

  • Práca na zaujímavých projektoch v príjemnom prostredí prosperujúcej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas
  • Koncoročné odmeny
  • Príspevok na dopravu
  • Príspevok za odpracované roky v spoločnosti
  • Firemné podujatia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické / Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Jednanie so zákazníkmi - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • prehľad a znalosti v oblasti dodávateľsko-odberateľských vzťahov
  • vynikajúce komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
  • projektové a analytické myslenie
  • samostatnosť
  • ochota cestovať
  • skúsenosti z oblasti elektrotechnického priemyslu výhodou

    Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
    E-mail: poslať životopis
    ID: 3871457  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 €