Elektronik/Elektro Projektant - BA, TN, ZA

BEKO Engineering Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 17, Petržalka
Termín nástupu
1.4.2019
FIX + osobné ohodnotenie + projektové prémie od 800€ podľa odbornosti a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie zdrojového kódu riadiaceho systému zariadenia
- vývoj, simulácie a implementovanie riadiacich systémov
- práca s automatizačnou technikou
- návrh schématického zapojenia
- programovanie PLC
- vykonávanie údržby a opráv technických systémov
- úpravy a modifikácie podľa špecifikácie
- zodpovednosť za zverené úlohy
- možnosť vyprofilovať sa - špecializácia v jednej oblasti

- práca pre renomovaných zákazníkov
- možnosť práce v zahraničí
- individuálne finančné ohodnotenie
- odborný a pracovný rast (pravidelné školenia, semináre)
- príjemné pracovné prostredie
- firemné bonusy

Pre našu spoločnosť BEKO Engineering prijmeme zamestnancov na pracovnú pozíciu Elektronik/Elektro Projektant.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nasledujúce odborné predpoklady požadujeme:
- úplné stredné vzdelanie elektrotechnického smeru
- komunikatívnu znalosť NJ alebo AJ
- technické a logické myslenie
- ovládanie softvérov Eplan, OrCAD, Eagle, Althium
- záujem o automobilový, letecký, strojársky priemysel
- ochotu učiť sa nové veci a stále na sebe pracovať
- flexibilitu
- nutnosť cestovania v rámci projektu

BEKO Engineering, spol. s.r.o. bola založená v r. 1991 ako dcérska spoločnosť najväčšej Rakúskej spoločnosti v oblasti priemyselného nasadenia výpočtovej techniky BEKO Engineering and Informatik GmbH & CO KG, ktorá tvorí významnú súčasť technologicky orientovaného koncernu v oblasti poskytovania služieb BEKO HOLDING GmbH & CO KG. Z hľadiska stratégie holdingu je BEKO Engineering, spol. s r.o. zameraná na IT riešenia spolu s inžinierskymi službami. BEKO Engineering je od svojho založenia spoľahlivým business partnerom Dassault Systemes, s dodavkov a podporou PLM riešení CATIA, ENOVIA, DELMIA, 3DVIA a služieb s tým súvisiacich a poskytovaní služieb v oblasti engineeringu.
ID: 3612995  Megjelentetés dátuma: 4.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: FIX + osobné ohodnotenie + projektové prémie od 800€ podľa odbornosti a skúseností