Výrobný asistent / Výrobná asistentka (zástupovanie počas MD)

Bekaert

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď
základná mzda od 670 EUR (v závislosti od profilu kandidáta), variabilná zložka mzdy (štandard 15%), množstvo ďalších benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budete zodpovedný za nahrávanie, zaznamenávanie a dopĺňanie produkčných a technických výsledkov a údajov do databázy a do SAP-u
• Vašou úlohou bude tlačenie a archivovanie produkčných reportov, prehľadov a dokladov
• Budete tiež tlačiť a dopĺňať produkčné a paletné karty a štítky pre určené oddelenia výroby
• Budete kopírovať a dopĺňať prázdne tlačivá a formuláre pre potreby výrobného oddelenia
• Vašou úlohou bude objednávanie a prijímanie písacích a kancelárskych potrieb
• Budete sťahovať pravidelné produkčné reporty (denné, týždenné, mesačné)

• zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
• každoročné mzdové prehodnotenie
• 13. plat – 1. plat navyše v priebehu aktuálneho roka
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo na kúpu automobilu
• odmena za nábor v hodnote 700 € za úspešného kandidáta vo výberovom procese
• výkonová prémia
• príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov
• finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 €
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 90 €/ročne
• organizácia rôznych športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
• možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
• životné poistenie

Požiadavky na zamestnanca

• Vaša znalosť nástrojov MS OFFICE je na užívateľskej úrovni
• Máte znalosť SAP výhodou
• Ste samostatný, kladiete výraz na precíznosť
• Máte dobré organizačné schopnosti, ste flexibilný a dynamický

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
Tel.: +421903904759
E-mail: poslať životopis
ID: 3642327  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda od 670 EUR (v závislosti od profilu kandidáta), variabilná zložka mzdy (štandard 15%), množstvo ďalších benefitov