Prípravár, projektový manažér

BEGBIE, s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiackoncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola projektovej dokumentácie
- výber dodávateľov pre jednotlivé časti projektu
- oboznámení sa s projektovou dokumentáciou;
- oboznámení sa s výkazmi výmer;
- oboznámení sa so zmluvnými podmienkami stavby;
- spracovaní porovnávacích rozpočtov v systéme CENKROS;
- vedení výberových konaní na jednotlivé stavby za účasti zástupcu objednávateľa;
- spracovávaní porovnávacích zostáv v rámci tendrových konaní;

note book, auto, mobilný telefón

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú potrebnú kvalifikáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavbyvedúci, prípravár stavieb, majster

Počet rokov praxe

5

manažérske schopnosti, analytické myslenie, schopnosť pracovať samostatne

Spoločnosť Begbie, s.r.o. je stabilnou a modernou stavebnou spoločnosťou s tradíciou, So svojim strojným vybavením a odborným personálnym obsadením vykonáva komplexnú dodávku technicky i technologicky náročných stavebných prác na celom území Slovenska v oboru pozemného stavebníctva. Medzi naše kľúčové obory patrí občianske stavby rovnako ako projekty pre priemysel a ekologické stavby, hlavné zameranie je realizácia vlastných súkromných investícií , ale aj verejný sektor .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3357631  Megjelentetés dátuma: 27.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac