Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Predajca náhradných dielov a príslušenstva

BEGAM, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 600 EUR/mesiacmesačná mzda 800 € počas skúšobnej doby, potom podielová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predajca náhradných dielov a príslušenstva.
Špecifikácia, objednávanie, príjem a výdaj tovar zo skladu, predaj tovaru cez pult, fakturácia.

motivačné platové ohodnotenie podľa výkonov
zvýhodnené ceny servisných prác a náhradných dielov
benefity pri nákupe vozidla

životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom možete zaslať na našu korešpondenčnú adresu, príp. mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

znalosť konštrukcie motorových vozidiel, zodpovedný prístup k práci, schopnosť pracovať samostatne, lojálnosť a pracovné nasadenie, prozákaznícka orientácia, komunikatívnosť

Spoločnosť vznikla v roku 1993 ako predajca vozidiel Peugeot. Chuť a ambícia neustáleho zlepšovania a rastu spoločnosti mali za následok expanziu značiek na Hyundai, Jeep, Alfa Romeo, Mitsubishi a Volvo.
Naše pôsobisko a pokrytie je v meste Trnava v, ktorom patríme medzi najväčších autorizovaných predajcov vozidiel s vyše tisíckou predaných áut ročne a vyše 10 000 servisných zásahov ročne.
Vozidlá servisujeme v našom modernom klimatizovanom servisnom centre, ktoré spĺňa tie najprísnejšie štandardy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 368784  Megjelentetés dátuma: 3.8.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac