Pizzerista - výpomoc

Beervana s.r.o.

Miesto práce
Horská 1, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pizzeristu na skrátený pracovný pomer/výpomoc do našej prevádzky Beervana v Žiline. Ak máš záujem privyrobiť si popri práci, baví ťa točenie pizze a vyhovuje ti jeden až dva pracovné dni do týždňa, pošli CV-čko na [email protected]. Pracovná doba je od 16:00 do 00:00. Staň sa členom Beervana tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár, Pizzerista

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou sú predošlé skúsenosti v danej pracovnej pozícii (pečieme v peci na drevo).

Sme piváreň/gastro prevádzka, ktorej hlavným predmetom činnosti je výčap nepasterizovaných a nefiltrovaných pív, nielen zo SR a ČR, ale aj z celého sveta. Snažíme sa ľuďom ukázať, čo je pivná revolúcia a ponúknuť im nevšedné kúsky piva. Zároveň tiež fungujeme ako pizzéria.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2801201  Megjelentetés dátuma: 7.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou