Výrobný pracovník v automobilovom priemysle. (Montáž/ Motoráreň/ Lakovňa či Karosáreň) . Doprava zabezpečená z celého Žilinského kraja! +Nástup. bonus

BEE Group, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
priebežne
Od 951 EUR/mesiac13.,14. plat, kvartálny bonus, bonus za úspešný rok a iné výhody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca ako operátor výroby na rôznych úsekoch v známej žilinskej automobilke v Tepličke nad Váhom.
(možnosť pracovať vo viacerých oblastiach výroby vozidiel -montáž, lakovňa, karosáreň, motoráreň...)
- striedanie práce v rámci linky (rotácia na jednotlivých pozíciach)
- Práca na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- Práca je vhodnejšia pre mužov

- Základná mzda 951€ + príplatky za poobedné aj nočné zmeny
- Po prvom mesiaci zvýšenie základnej mzdy na 984€ !!
- Každoročné navyšovanie základnej mzdy
- Letný bonus (od 50%)
- Vianočný bonus 175%
- Osobné ohodnotenie (do 15%)
- Výrobný bonus (320€ - štvrť ročne)
- Budovanie značky 400€
- stravné lístky (Callio karta)
- Výplata 15. deň v mesiaci
- Istota stabilného príjmu
- Doprava zabezpečená z celého žilinského kraja

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky, emailom či osobnou návštevou u nás v kancelárií. Termíny pohovorov sú priebežne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Známy výrobca automobilov v Tepličke nad Váhom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový / stojársky priemysel

Výhodou je predošlá prax alebo vzdelanie v automobilovom či strojárskom priemysle.

Sme mladá, dynamická a progresívna personálna agentúra zameraná na recruiting, head-hunting, personálny leasing, brigády a poradenstvo. Naša pôsobnosť zahŕňa výrobný a nevýrobný sektor pričom naším cieľom je neustále zlepšovanie pracovných podmienok našich zamestnancov ako aj zodpovedné plnenie požiadavok našich klientov načas a s profesionálnym prístupom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3999517  Megjelentetés dátuma: 13.11.2020  Alapbér (bruttó): 951 EUR/mesiac