Obchodný analytik/analytička konceptu Shell Gourmet v Prešove

BEDYMAR s. r. o.

Miesto práce
Levočská, Prešov
Termín nástupu
01.02.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa práca s potravinami a máš záľubu v číslach? Tak práve pre Teba sme vytvorili novú pracovnú pozíciu. Na našich prevádzkach čerpacích staníc budeš analyzovať , vyhodnocovať a reportovať predaje potravín s konceptom Gourmet, v spolupráci s vedúcimi riadiť ich nákup, tvorbu cien, evidovať záruky tovarov, dodržiavanie hygieny potravín a aktívne podporovať predaje Gourmet v pracovnom tíme...
Podmienkou je však VP sk. B (ideálne s vlastným autom ), aby si mohol robiť prieskum trhu a flexibilne sa presúvať na jednotlivé prevádzky vrámci Prešova ...

stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti s garantovaným príjmom,
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ,
možnosť kariérneho rastu,
motivačné mesačné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov,
zľava na palivo,
možnosť absolvovať zážitkové výlety do zahraničia aj na auto-moto podujatia

O Shell koncepte Gourmet sa môžte dozvedieť viac na stránke shell.sk
Ak ste sa v tejto ponuke práce "našli" a máte pocit, že vás takáto práca bude napĺňať, zašlite prosím svoj životopis s fotografiou :)
Ďakujeme za váš záujem, oslovíme však len vhodných uchádzačov :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

IT vedomosti - prax so spracovaním dát výhodou,
záľuba v práci s číslami a tabuľkami,
vzťah k práci s potravinami, uvítame prax v predaji resp. obchode,
analytické a komunikačné schopnosti,
zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť ,
tvorivosť a aktívny pozitívny prístup k práci a ľuďom,
flexibilita a schopnosť tímovej práce ...

BEDYMAR s.r.o. - prevádzkovateľ 6 čerpacích staníc Shell s 21 ročnou pôsobnosťou v tejto značke

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3846669  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac