Predajca v internetovom obchode

Beauty Store 27 s.r.o.

Miesto práce
Staré mesto, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
500-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie chodu predajne, údržba a štylizácia predajne, príprava, triedenie a balenie tovaru, predaj tovaru zákazníkom, komunikácia so zákazníkmi, komunikácia so zákazníkmi, príprava objednávok, odborné poradenstvo v oblasti modelácie a zdobenia nechtov pre zákazníkov.

Ponúkame serióznu, kľudnú a dlhodobú prácu pri ktorej máte priestor na sebarealizáciu vo vytváraní vlastných pracovných procesov. Zamestnanecká zľava a možnosť získania odborných informácií o problematike gélových nechtov.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte e-mailovú adresu

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov vybraných pre osobný pohovor. Všetkým ostatným uchádzačov ďakujeme za záujem a želáme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Do tímu hľadáme osobu samostatnú, učenlivú a korektnú. Dochvíľnosť, príjemné vystupovanie a slušné jednanie so zákazníkom musí byť samozrejmosťou. Vyžadujeme zmysel pre poriadok a určite oceníme kreatívnosť .

www.dreamfactory.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2517643  Megjelentetés dátuma: 19.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500-1000