Poradca/Poradkyňa krásy PUPA Milano Bratislava

Beauty Shop s.r.o. - PUPA MILANO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 800€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rada svet krásy, štýlu a kozmetiky? Rada skúšaš novinky a trendy produkty?
Rada pracuješ v peknom a štýlovom prostredí? Rada niekomu poradíš a pomôžeš? Rada používaš kvalitnú značkovú kozmetiku?

Je možné, že PUPA hľadá práve teba. Poď sa k nám ukázať a zaži niečo iné!

Náplň práce:
  • poradíš zaujímavým ženám v oblasti krásy, štýlu, líčenia a starostlivosti pleť a telo
  • ukážeš klientkám, ako sa stať krajšou a príťažlivejšou
  • budeš spoznávať a hovoriť o zloženiach a účinkoch produktov a najnovších trendoch
  • budeš trénovaná na vysoký štandard servisu
  • postaráš sa o chod a vzhľad predajne, tovar, čistotu a prácu s pokladňou

Nenechaj si ujsť tieto výhody:

  • práca s kvalitnou a uznávanou značkou PUPA
  • podrobné a kvalitné zaškolenie, pravidelné tréningy o produktoch
  • môžeš kariérne rásť
  • môžeš si zarobiť viac na variabilnej zložke
  • budeš v stabilnej spoločnosti
  • môžeš sa líčiť všetkými našimi produktami
  • štýlové, čisté pracovné prostredie
  • veľmi príjemné dievčenské kolektívy a dobrá atmosféra každý deň
  • počas štátnych sviatkov máš vždy garantované voľno
  • naučíš sa triky o mejkape, líčení a zdokonalíš sa v starostlivosti o seba

Životopisy v slovenskom jazyku a s fotografiou posielajte na: [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Kladný vzťah ku kozmetike a líčeniu
  • Príjemné vystupovanie
  • Zodpovedný a precízny prístup k práci
  • Časová flexibilita, ochota pracovať cez víkendy
  • Chuť učiť sa a zvedavosť v oblasti kozmetiky a obchodu

Talianska značka PUPA MILANO bola založená v roku 1976. Hoci sme veľká firma, udržali sme si príjemný rodinný charakter a všetci sa poznáme. Sme jednou z popredných kozmetických značiek v Európe a číslo 1 v Taliansku. Pôsobíme v 70 krajinách a klientky nás oceňujú na všetkých kontinentoch sveta. Staráme sa o to, aby ženy vždy mali možnosť byť krajšie, mladšie, sebavedomejšie a príťažlivejšie vďaka širokému spektru kvalitnej dekoratívnej, pleťovej a telovej kozmetiky. Potrpíme si na kvalitné a účinné zloženia, starostlivosť a poradenstvo. V laboratóriách vyvíjame vysoko účinné omladzujúce ošetrenia. Celosvetovo dodávame produkty profesionálnym vizážistom, salónom a parfumériám. V Slovenskej republike máme vlastnú sieť obchodov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3784659  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800€ + odmeny