Obchodný zástupca pre predaj profesionálnej vlasovej kozmetiky

Beauty Cosmetic, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Slovinsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
600 € + vysoké odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť BEAUTY COSMETIC s.r.o. hľadá do svojho rozširujúceho sa tímu obchodných zástupcov pre predaj profesionálnej vlasovej kozmetiky a kaderníckych potrieb výhradne do kaderníckych salónov.

NÁPLŇ PRÁCE
- starostlivosť o existujúcu klientelu
- aktívne vyhľadávanie nových kaderníckých salónov
- budovanie vzťahov s klúčovými klientami
- účast na školeniach, show a výstavách
- reporting a vedení obchodnej agendy

- výborné finančné ohodnotenie ( fixný plat + odmeny)
- možnosť profesného rastu
- pravidelné školenia a tréning v danom odbore
- práca vo veľmi príjemnom kolektíve
- firemný automobil
- firemný notebook

Pri výberovom konaní bude na dohovore, ktoré z nižšie uvedených krajov budete mať na starosti
- Bratislavský
- Trnavský
- Trenčiansky
- Nitrianský
- Žilinský
- Banskobystrický
- Prešovský
- Košický

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- obchodný talent so zameraním na zákazníka
- výhodou je orientácia v oblasti vlasovej kozmetiky
- schopnosť dosahovať stanovených cieľov
- komunikatívne, príjemné vystupovanie, zodpovednosť
- časová flexibilita
- prax na pozícii obchodného zástupcu výhodou
- základy Office
- vodičský preukaz skupiny B
- práca na živnostenský list

Stabilná spoločnosť, zaoberajúca sa predajom profesionálnej pleťovej i vlasovej kozmetiky. Na trhu pôsobí už 14 rokov a venuje sa predaju najmä talianskej profesionálnej kozmetiky, strednej a vyššej kvality.
ID: 3417810  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 € + vysoké odmeny