Personálny manažér/Personalista

BE-SOFT a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
900 € - 1200 € (závisí od praxe uchádzača) + pohyblivá zložka mzdy, ktorá je prezentovaná na osobnom pohovore uchádzačovi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za proces otvorenia pozícií v spolupráci s manažérmi a vedúcimi zamestnancami,
- spolupráca s personálnymi agentúrami, školami a pod. za účelom vyhľadania a oslovenia vhodných kandidátov,
- aktívne oslovovanie kandidátov na rôznych kanáloch,
- plánovanie, vedenie a koordinácia pracovných pohovorov,
- komplexné spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce,
- starostlivosť o súčasných zamestnancov v rámci SR,
- vedenie pravidelných rozhovorov so zamestnancami,
- organizovanie firemných podujatí,
- výber a zabezpečenie školení pre zamestnancov podľa aktuálnych potrieb,
- plánovanie a dohľad nad zamestnaneckým programom benefitov,
- účasť na pravidelných poradách,
- príprava podkladov pre mzdové oddelenie,
- spracovanie základných HR smerníc a postupov, reporting.

- perspektíva stabilného a dlhodobého zamestnania v prosperujúcej spoločnosti,
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch a pod.),
- jazykové kurzy v rámci pracovného času (anglický jazyk),
- práca v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu,
- možnosť zúčastňovať sa odborných školení/seminárov.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať mailom.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí prejavia záujem, avšak z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať základné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v odbore je podmienkou.

- komunikatívnosť
- prezentačné schopnosti
- diskrétnosť
- logické a samostatné myslenie
- schopnosť a chuť učiť sa
- zodpovednosť, flexibilita
- bezúhonnosť

Sme najväčšia spoločnosť v danom odvetví, zamestnávame cez 140 zamestnancov v rámci Slovenska.
Našou pracovnou náplňou je:
• Poskytovanie bezpečnostno-technických služieb, služieb technika požiarnej ochrany a pracovnej zdravotnej služby
• Poskytovanie služieb v oblasti životného prostredia a civilnej ochrany
• Zabezpečovanie lekárskych prehliadok vo vzťahu k práci
• Koordinácia BOZP na stavenisku
• Vývoj a predaj softvérových aplikácií
• Vykonávanie odborných prehliadok a skúšok vyhradených technických zariadení.
• Servis a kontrola požiarnych zariadení (hasiace prístroje, požiarne vodovody, požiarne uzávery)
• Vykonávanie všeobecných a odborných školení v oblasti BOZP
• Poskytovanie poradenstva v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany
• Zabezpečovanie kurzov prvej pomoci

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3418435  Megjelentetés dátuma: 3.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 € - 1200 € (závisí od praxe uchádzača) + pohyblivá zložka mzdy, ktorá je prezentovaná na osobnom pohovore uchádzačovi