PHP Programátor

BE-SOFT a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy od 1200 € / brutto a viac (výška mzdy je závislá od skúseností a znalosti práce v danej oblasti )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu pre doplnenie nášho skvelého programátorského tímu pre oblasť vývoja a správy softvérových produktov v portfóliu spoločnosti BE-SOFT, a.s.

Tvojou úlohou bude:

• podieľať sa na vývoji nových webových aplikácií
• udržiavať a vylepšovať existujúce aplikácie
• spolupracovať s kolegami, hľadať čo najlepšie riešenia
• učiť sa, neustále na sebe pracovať
• vedieť sa uvoľniť a zabaviť

Ak hľadáš zmenu vo svojom pracovnom živote, nové výzvy, priateľský kolektív, ktorý ťa bude motivovať a podporovať, tak pridaj sa k nám.

Ponúkame Ti:

• zaučenie pod dozorom skúsených kolegov
• technické a odborné zázemie
• rozvoj a pohodu v práci
• pružnú pracovnú dobu
• kávu a pitný režim zdarma
• možnosť odreagovať sa v oddychovej miestnosti
• účasť na tímových akciách a vianočných večierkoch
• kurz angličtiny v pracovnej dobe s príspevkom zamestnávateľa
• mimoriadne odmeny, koncoročné odmeny
• prácu v zohranom a priateľskom kolektíve

Ak máš záujem stať sa súčasťou nášho zohratého tímu, neváhaj a pošli nám svoj životopis. Veríme, že nám pomôžeš spoločne sa posunúť o ďalší krok vpred.

Pre veľké množstvo uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať len kandidátov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

programovanie, informatika

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Základy
JavaScript - Základy
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od nového kolegu / kolegyne očakávame:

• ochotu naučiť sa pracovať s frameworkom Symfony
• zvládnuté princípy objektového programovania
• schopnosť analyzovať a riešiť problémy
• trpezlivosť a spoľahlivosť
• zmysel pre tímovú prácu

Ak nemáš skúsenosti u iných zamestnávateľov, nevadí. Vynahradiť to môže prax v podobe práce na vlastných projektoch a samozrejme záujem neustále a intenzívne na sebe pracovať. Úspešný kandidát však musí spĺňať minimálne odborné požiadavky uvedené vyššie.

Sme najväčšia spoločnosť v danom odvetví, zamestnávame cez 140 zamestnancov v rámci Slovenska.
Našou pracovnou náplňou je:
• Poskytovanie bezpečnostno-technických služieb, služieb technika požiarnej ochrany a pracovnej zdravotnej služby
• Poskytovanie služieb v oblasti životného prostredia a civilnej ochrany
• Zabezpečovanie lekárskych prehliadok vo vzťahu k práci
• Koordinácia BOZP na stavenisku
• Vývoj a predaj softvérových aplikácií
• Vykonávanie odborných prehliadok a skúšok vyhradených technických zariadení.
• Servis a kontrola požiarnych zariadení (hasiace prístroje, požiarne vodovody, požiarne uzávery)
• Vykonávanie všeobecných a odborných školení v oblasti BOZP
• Poskytovanie poradenstva v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany
• Zabezpečovanie kurzov prvej pomoci

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2911082  Megjelentetés dátuma: 1.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy od 1200 € / brutto a viac (výška mzdy je závislá od skúseností a znalosti práce v danej oblasti )