Senior účtovník - samostatný účtovník

Moore BDR s. r. o., člen siete MOORE Global

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou, t.j. pozná slovenskú účtovnú a daňovú legislatívu a dokáže komunikovať v anglickom ALEBO nemeckom jazyku aspoň písomnou formou.
- samostatné účtovanie bežných účtovných operácií,
- riešenie zložitejších, atypických účtovných prípadov v spolupráci s hlavným účtovníkom,
- evidencia účtovných dokladov klienta,
- spracovávanie kontrolných a súhrnných výkazov DPH,
- uzávierkové operácie,
- pravidelný reporting finančných ukazovateľov klientom, na základe ich požiadaviek,
- komunikácia s audítormi, daňovým úradom a inými inštitúciami.

- práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti,
- neustály odborný rozvoj a rast (odborné školenia, medzinárodné konferencie a semináre plne hradené zamestnávateľom),
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
- 13.plat,
- rôzne teambuildingové aktivity (golfový turnaj, lyžovačka, turistika a pod.).

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoju žiadosť a štrukturovaný životopis e-mailom na adresu: [email protected]
Do predmetu správy uveďte: SENIOR účtovník.

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Minimálne 4 roky praxe v oblasti vedenia účtovníctva pre uchádzača so SŠ vzdelaním, 2 roky praxe pre uchádzača s VŠ vzdelaním I. stupňa, 1 rok praxe pre uchádzača s VŠ vzdelaním II. stupňa.
Znalosť platnej legislatívy,
Znalosť účtovných programov Omega, Abra, Wisp sú výhodou,
Samostatnosť, precíznosť a flexibilita,
Analytické a logické myslenie,
Zodpovedný prístup k práci, bezúhonnosť.

Moore BDR s. r. o. je audítorská a poradenská spoločnosť, radená medzi popredné poradenské spoločnosti. Využívame výhody firemnej kultúry slovenskej rodinnej firmy a členstvo v rešpektovanej medzinárodnej sieti Moore Global. MOORE Global je jedna z najväčších medzinárodných sietí audítorských, účtovníckych a poradenských skupín s viac ako 34 000 pracovníkmi vo viac ako 522 nezávislých firmách sídliacich v 112 krajinách.
www.moore-bdr.sk
www.moore-global.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3390331  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950,- EUR