Účtovník

BCSR, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný účtovník, avšak rád by si sa dozvedel niečo viac aj z iných ekonomických odborov? Hľadáme kolegu, ktorý má rád dynamické prostredie, nebojí sa nových výziev a popasuje sa s každou situáciou! V spoločnosti BCSR, s.r.o. sa na Teba okrem účtovníctva môžu (samozrejme, len ak chceš ;) ) nalepiť vedomosti z oblasti znalectva, krízového manažmentu, kontrolingu, obchodu, či marketingu.

U nás by si mal na starosti:
- vedenie podvojného účtovníctva;
- pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní pre DPH, DzP PO a FO, DzMV, DzN.;
- účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.);
- vyúčtovanie pracovných ciest a vedenie knihy jázd;
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek;
- vypracovávanie ročných uzávierok;
- komunikácia s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami;
- samovzdelávanie v oblasti účtovníctva;
- administratívne činnosti - zmluvná agenda, vedenie dochádzky, balenie a zasielanie zásielok, pošty a i.

Možnosť odborného rastu - podporíme Ťa, ak máš vyššie ciele - napr. audítorstvo
Práca v perspektívnej oblasti
Stabilita a silné zázemie spoločnosti
Dobré technické vybavenie
Služobný telefón

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis. Do výberového konania oslovíme len vybraných uchádzačov, vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

Znalosť práce v účtovnom programe Kros
Komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie
Samostatnosť pri riešení úloh, systematickosť, splnenie dohodnutých úloh v stanovených termínoch
Zmysel pre tímovú prácu
Zodpovednosť
Výhodou je ovládanie viacerých účtovných softvérov

Poradenská spoločnosť s tímom skúsených odborníkov v oblasti trvalého zvyšovania výkonnosti, inovácie riadenia, resp. krízového riadenia spoločností. Spoločnosť realizuje manažérske a controllingové projekty, M&A projekty, ako aj projekty v oblasti expertných/znaleckých služieb, transformácie majetku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3598565  Megjelentetés dátuma: 8.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850/brutto