Automechanik / Elektronik MAN nástupný bonus 500€

BCI-S&T, s.r.o.

Miesto práce
Bytčianska, Žilina-Považský Chlmec
Termín nástupu
1.7.2023
1 000 - 1 800 EUR/mesiacNástupný bonus 500€ vyplatený po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy mechanických, pneumatických, hydraulických systémov nákladných vozidiel a autobusov MAN
- používanie meracích a diagnostických prístrojov a zariadení
- vykonávanie pravidelných prehliadok, záručných, po záručných opráv vozidiel

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stabilné pracovné miesto
- koncoročné odmeny
- odborné školenia u výrobcu vozidiel
- návšteva výrobných závodov vozidiel MAN
- sociálny program, stravné lístky v hodnote 6.-€
odmeny za pracovné výročia
- 2x ročne firemný Teambuilding

Informácie o výberovom konaní

- profesné životopisy zasielať na e-mail
- kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kritérium vzdelania a praxe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Konštrukcia vozidiel, Údržba dopravných prostriedkov, Strojárstvo, Autoelektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý
Mercedes Star Diagnostic (SD) scanners C3 / C4 - Úplný začiatočník
Man Cats III - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

min 1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučený v odbore automechanik, mechanik- autoelektrikár
- prax a skúsenosti s údržbou úžitkových vozidiel
- čítanie manuálov, technických výkresov, schém, manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita( servis 24h )
- ochota ďalej sa vzdelávať, zúčastňovať sa školení

Autorizovaný servis nákladných vozidiel značky MAN od roku 1999 a Mercedes-Benz od roku 2006 v Žiline.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3241123  Megjelentetés dátuma: 31.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac