Práca vo wellness štúdiu - klientský pracovník

Bc. Martin Sakmáry- Wellness štúdio krásy a zdravia

Miesto práce
Moyzesova 36, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
príjem 300 - 1000 EUR/mesiac, závisí od pozície a pracovného plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuje sa priamo v našich wellness poradenských kanceláriách buď na výpomoc cca 12h/týždenne alebo po dohode na hlavnú činnosť.
Podnikáme v oblasti komplexnej starostlivosti o človeka so zameraním na zdravie, výživu a prevenciu, reguláciu hmotnosti, športovú výživu, profesionálnu starostlivosť o pleť patentovanou výživou - spomalenie znakov starnutia. Práca v reklame a manažmente organizačného charakteru pri rozvoji našich obchodných aktivít. Hľadáme šikovných ľudí pre poskytovanie poradenstva v daných odboroch, obsluha klientov, uzatváranie objednávok, poradenstvo, zákaznícky servis.

- hlavná činnosť (6-8h/denne cca 1000 € / mesiac)
- privyrobenie (10-15h/týždenne cca 300 €/ mesiac)
- flexibilná pracovná doba
- kreatívna a zábavná práca, príjemný kolektív, trvalá a perspektívna práca
- odborné zaškolenie na všetky pracovné postupy a pozície (nie je potrebná prax)
- trvalá perspektíva, kariérny rast
- práca vhodná pre študentov nad 18 rokov
- možnosť bonusov, odmien a firemných dovoleniek

V prípade záujmu volajte tel: 0902747296, 0948379702. Volajúci uchádzači budú vybavený prednostne.
Poplatok za rekvalifikáciu je 65 €, ale je možne si to zarobiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

wellness, výživa, kondícia, šport, pokožka/pleť

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemný vzhľad a vystupovanie, ochota a chuť vzdelávať sa v daných odboroch, odhodlanie pracovať na sebe a stále sa zlepšovať, chuť pracovať, aktívne pracovné nasadenie, ambicióznosť, veselá povaha.

Podnikáme v oblasti komplexnej starostlivosti o človeka, zdravie, prevencia, dobrá kondícia, regulácia hmotnosti, športová výživa, výživa pre pleť- spomalenie znakov starnutia. Práca v reklame a v manažmente organizačného charakteru pri rozvoji našich obchodných aktivít. Poplatok za rekvalifikáciu je 65 €, ale je možne si to zarobiť. Pracujeme s produktami Shape Works, Športová výživa H24, patentovaná výživa pre pleť SKIN.
ID: 2880929  Megjelentetés dátuma: 12.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: príjem 300 - 1000 EUR/mesiac, závisí od pozície a pracovného plánu