Advokátsky koncipient

BBH advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Suché mýto 1, 811 03 Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 300 EUR/mesiacmzdové ohodnotenie podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Renomovaná nadnárodná advokátska kancelária hľadá do svojho tímu koncipienta, ktorý má chuť pracovať, chce kariérne rásť a je pripravený čeliť výzvam. Sme pripravení prijať aj absolventov.
Ponúkame príležitosť na profesionálny rozvoj, najmä na poli obchodného práva a servisu firmám.
Predpokladom zapojenia sa do nášho tímu je najmä chuť rozvíjať sa, byť tvorivý a zodpovedný. Schopnosť pracovať v anglickom jazyku je podmienkou, ďalší jazyk výhodou.

- atraktívne platové ohodnotenie
- podpora osobného a profesijného rastu
- zaujímavá a rôznorodá práca
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- pracovisko v centre Bratislavy

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku.

Vzhľadom na veľké množstvo prijatých životopisov budeme odpovedať a kontaktovať len kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) v spojení so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov“
s nasledovným textom:
„Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) v spojení so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov“.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná, nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť obchodného a občianskeho práva
- anglický jazyk - slovom aj písmom (na úrovni schopnosti spracovávať zmluvné dokumenty)
- znalosť nemeckého prípadne iného jazyka výhodou
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť,
- orientácia na výsledok a aktívny prístup k práci
- precíznosť, odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie

BBH advokátska kancelária, s.r.o. je renomovaná advokátska kancelária, ktorá je súčasťou etablovanej a prosperujúcej siete advokátskych kancelárií BBH. V súčasnej dobe BBH pôsobí, okrem Slovenskej republiky, aj v Českej republike v Prahe ako BBH, advokátní kancelář, s.r.o.
Našimi hodnotami sú tímový duch, profesionalita a proklientsky orientovaný prístup. "Úspechy našich klientov hovoria za nás".
Ak máte záujem zapojiť sa do tímu, kde sú medziľudské vzťahy rovnako dôležité ako profesionalita, kontaktujte nás na: [email protected] alebo na telefónnom čísle +421-2-208 610 20.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3441725  Megjelentetés dátuma: 18.2.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac