Pomocný údržbár

BAVARIS FACILITY SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Hviezdna 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ brutto + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie drobných bežných opráv na budove, sledovanie funkčnosti zariadení, sezónna starostlivosť o exteriér budovy ( jednoduché práce), vykonávanie drobných údržbárskych prác v priestoroch našich klientov (nutnosť VPsk.B)

mobilný telefón
priateľský kolektív

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

údržbár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

skúsenosti s elektroinštalačnými, zámočníckymi a inštalatérskymi prácami ( výhoda - preukay oprávňujúci výkon týchto prác), manuálne zručný, kultivované vystupovanie, flexibilný, ochota pracovať nadčas - podľa potreby aj počas víkendov (vyplácané nad rámec bežnej mzdy), preukázateľné skúsenoti výhodou

BAVARIS FACILITY SERVICES je spoľahlivým partnerom pre poskytovanie služieb v oblasti komplexnej správy budov. S celoslovenskou pôsobnosťou ponúkame klientom upratovacie služby, technickú správu budov a mnoho ďalších služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3761739  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000€ brutto + odmeny