Obchodný zástupca / Sales representative

BAVARIS FACILITY SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Hviezdna, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ kvartálne výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalšieho člena nášho obchodného tímu, ktorý má záujem pracovať v dynamickom prostredí s vyváženou náplňou práce. Ak máš dravosť a je ti blízka akvizícia klientov, ale máš rád aj pohodlie kancelárie, kde využiješ svoju precíznosť pri administratívnych prácach a zároveň si vieš vybudovať vzťahy a je ti blízky "farming", tak máš predpoklady na to, aby si sa stal našim kolegom/kolegyňou.

služobný telefón, služobné auto, notebook aj na súkromné účely, Multisport karta, pravidelné teambuildingové a zážitkové akcie, fruit day a ďalšie

Svoje životopisy posielajte na emailovú adresu [email protected]. Vzhľadom na veľký počet uchádzačov, budeme odpovedať len tým, ktorí budú spĺňať naše podmienky. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nie je podmienkou prax v danej oblasti

Počet rokov praxe

2

znalosť podnkateľského prostredia - aktívne kontakty
dobré organizačné schopnosti
time management
príjemné vystupovanie, dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
precíznosť, zodpovednosť
najazdených min.20 000km

BAVARIS FACILITY SERVICES je spoľahlivým partnerom pre poskytovanie služieb v oblasti komplexnej správy budov. S celoslovenskou pôsobnosťou ponúkame klientom upratovacie služby, technickú správu budov a mnoho ďalších služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3448744  Megjelentetés dátuma: 28.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac