Rozpočtár, prípravár stavieb

BAUSKA, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s vedením spoločnosti, vypracovavanie cenových ponúk, rozpočtov podľa projektovej dokumentácie
- výber a vyhodnocovanie dodávok materiálu a subdodávateľov
- kontrola výkazov a výmerov
- kontrola a evidencia nákladov pred, počas realizácie stavby a po ukončení
- komunikácia so subdodávateľmi, investormi
- obhajenie cenových ponúk a návrhov investorom
- komunikácia s dodávateľmi, vyjednanie podmienok
- príprava dokladov k vytvoreniu harmonogramu prác
- zodpovednosť pri príprave a realizácii stavieb
- príprava fakturácie

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť na pracovnej pozícii prípravára/rozpočtára stavieb
- zodpovedný prístup k práci s orientáciou na dosahovanie plánovaných výsledkov
- dobré organizačné, komunikačné a obchodné skúsenosti
- technické a analytické myslenie
- znalosť čítania projektovej dokumentácie
- pozornosť, precíznosť, spoľahlivosť
- skúsenosť s výberom dodávateľov a s tvorbou cenových ponúk
- znalosť stavebných postupov a technológií
- výhodou prax v stavebníctve
- chuť učiť sa nové veci
- lojalita, komunikatívnosť, precíznosť

Stavebná spoločnosť zameraná na komplexnú realizáciu pozemných stavieb. Základom je pre nás kvalita organizačných procesov, stavebných prác, angažovanosť a zodpovednosť ku klientovi ako i k stavbe samotnej. Kladieme dôraz na profesionalitu a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4008974  Megjelentetés dátuma: 13.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac