Vodič skupina C - rozvoz kontajnerov

BAULOGIC, s.r.o.

Miesto práce
P. O. Hviezdoslava, Žilina
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
6€ / hodina / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz kontajnerov v Žiline a okolí.

Prosíme zaslať životopis na uvedený e-mail. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Zodpovednosť, samostatnosť, profesionálne vystupovanie.

Naša spoločnosť sa už 19 rokov úspešne zaoberá nákupom a predajom jazdených nákladných vozidiel, stavebných strojov, poľnohospodárskej techniky. Spolupracujeme s rôznymi leasingovými spoločnosťami či už na Slovensku alebo v zahraničí. Taktiež sa zaoberáme prenájmom odpadových kontajnerov. Vytvorili sme novú spoločnosť petap, s. r. o., ktorá prevádzkuje elektronický aukčný portál petap.eu

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3714664  Megjelentetés dátuma: 11.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6€ / hodina / netto