Účtovník/čka / mzdár/ka

BAUHAUS s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 3, Banská Bystrica
Termín nástupu
12.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kompletné vedenie účtovnej agendy v podvojnom účtovníctve,
-evidencia o pohybe majetku , zásob a finančných prostriedkov,
-včasné vypracovávanie mesačných výkazov, mesačnej uzávierky, vedenie a spracovanie DPH, priznania k DPH, výkazu a daňových priznaní,
-spracovanie miezd, personalistika,
-evidencia faktúr a platobný styk s finančnými inštitúciami
Popis spoločnosti:
-cca 2000 prijatých dokladov ročne
- cca 250 vystavených faktúr ročne
- obrat spoločnosti 3 - 4 milióny ročne

Flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

školenie programu Money S4 zabezpečíme

Prosíme o pripojenie písomného súhlasu.
Svojim podpisom na žiadosti dobrovoľne udeľujem Spoločnosti BAUHAUS s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov pre účel zavedenia mojej žiadosti o prijatie do zamestnania do databázy Spoločnosti BAUHAUS s.r.o. po dobu 6 mesiacov.

Na základe zaslaných životopisov budú na pracovný pohovor pozvaní najvhodnejší uchádzači.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie, účtovníctvo, Mzdový účtovník, Účtovník

- cieľavedomosť
- spoľahlivosť
- precíznosť (presnosť)
- organizovanie a plánovanie práce
- finančná a ekonomická gramotnosť
- samostatnosť
- chuť sa vzdelávať

Sme mladá dynamicky sa rozvíjajúca realizačná stavebná firma, ktorá je na trhu už 4 roky s perspektívnym výhľadom na nasledujúce roky. Náš kolektív má dlhoročné skúsenosti v stavebnom priemysle. Venujeme sa výstavbe rodinných domov, bytových domov, priemyselných objektov, inžinierskych stavieb a stavieb pre administratívu. Pôsobíme prevažne na strednom slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3554607  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000