Pokladník/čka junior / Pokladník/čka (2x ročne hodnotiace prémie)

BAUHAUS odborné centrum pre dielňu, dom a záhradu k. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 070 EUR/mesiacpokladník junior 950€ / pokladník 1070€ 2x ročne hodnotiace prémie, peniaze naviac pri splnení obratu predajne, motivačné odmeny za výkon a lojalitu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Ústretovým prístupom obslúžite našich zákazníkov na pokladni
  • Budete zodpovedný za kontrolu tovaru v nákupnom vozíku, príjem hotovosti a platbu kartou
  • Zalistovanie účtovných dokladov na pokladni bude súčasťou vašej práce
  • Náplňou vašej práce bude aj starostlivosť o pokladničné zóny
  • Pracovať budete na zmeny v dlhých a krátkych týždňoch

Staňte sa členom nášho tímu a môžete sa tešiť z benefitov :
  • peniaze naviac pri splnení obratu predajne
  • 2x ročne hodnotiace prémie
  • zamestnanecká zľava na odber tovaru 10%
  • príspevok 200€ za odporučenie nového zamestnanca
  • príspevok za narodeniny
  • motivačné odmeny za výkon a lojalitu
  • školenia pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce:
BAUHAUS odborné centrum pre dielňu,
dom a záhradu k. s.
Pri letisku 1, 821 04 Bratislava - Ružinov
nákupná zóna PHAROS

Je táto pozícia vhodná práve pre vás?
Pošlite nám svoj životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Mierne pokročilý

  • Vaša ústretovosť a komunikačné schopnosti so zákazníkmi sú pre vašu pozíciu kľúčové
  • Čaká vás tímová práca, no zároveň aj nevyhnutný priestor pre samostatnosť a zodpovednosť
  • Uplatníte vašu odolnosť voči stresu v napätých situáciách
  • Vašou výhodou je skúsenosť práce s pokladňou

Sme stabilná a ekonomicky silná spoločnosť.
Svojim zamestnancom ponúkame príjemné pracovné prostredie s množstvom zaujímavých benefitov.
Ako kolegovia sa navzájom rešpektujeme a spolupracujeme.
Pridajte sa aj vy do nášho tímu a uvidíte sami!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4002992  Megjelentetés dátuma: 8.4.2024  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac