Stavbyvedúci

Bauerei s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie realizačného tímu stavby
- kontrola a koordinácia práce dodávateľov, subdodávateľov a dodávok
materiálu
- zabezpečovanie drobného stavebného materiálu (dovoz materiálu firemným automobilom od dodávateľov)
- vedenie kontrolných dní s investorom a technickým dozorom
- plánovanie a kontrola harmonogramu stavby
- vedenie stavebného denníka
- kontrola nákladového rozpočtu stavby a reportovanie aktuálneho stavu
- kontrola dodržiavania zmluvných termínov, podmienok a technologických
postupov
- zabezpečovanie a kontrola dodržiavania pravidiel BOZP a PO.

budú prezentované osobne na pracovnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - pozemné stavby

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Do nášho tímu hľadáme skúseného, flexibilného a samostatného kolegu (prevažne na stavebné projekty v Rakúsku). Požadujeme orientáciu na výsledok a zodpovednosť, precíznosť, technickú zdatnosť a najmä chuť pracovať. Veľkou pridanou hodnotou je ovládanie maďarského jazyka.

Sme stavebná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami. Stojíme za úspešnými projektami ako Orion, IMMODom, Flexi Living, Stadtvilla a mnoho individuálnych výstavieb rodinných domov. Pôsobíme v spolkovej republike Burgenland, Niederösterreich, Viedeň a jej okolí.

Pre našich klientov sme skúseným a spoľahlivým partnerom, ktorý pristupuje ku každému projektu komplexne. Kladieme dôraz na kvalitu, precíznosť a do projektov prinášame naše know how.
ID: 3740500  Megjelentetés dátuma: 20.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 500 - 3 000 EUR/mesiac