Technik náradia - ozubené kolesá

Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, Nitriansky kraj, okres Zlaté Moravce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Evidencia náradia, sledovanie stavu zásob náradia na sklade, jeho objednávanie, príjem a výdaj prostredníctvom SAP, sledovanie nákladov na náradie a zodpovednosť za optimálnu zálohu minimálneho množstva.
2. Spolupráca s výrobným technikom, nastavovačom a technológom pri aplikácii nových
nástrojov.
3. Spracovávanie verifikácie náradia a meradiel na nové dielce do výroby.
4. Návrhy na zlepšenie nástrojov a náradia z hľadiska kvality, výkonu a spoľahlivosti
5. Evidencia opotrebeného náradia, zasielanie na opravu a brúsenie.
6. Flexibilné zabezpečovanie nákupu náradia a náhradných dielov na základe požiadavky údržby

Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
Možnosť osobného rozvoja a rastu
Odborné školenia, kurzy
Bezplatné jazykové vzdelávanie
Významná dotácia na stravu
Doplnkové dôchodkové sporenie - 3% po 6 mesiacoch
Bohatý sociálny program

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

1. Technické myslenie
2. Odborná znalosť obrábania kovov
3. Zručnosť, samostatnosť, flexibilita
4. Komunikatívnosť

Spoločnosť Bauer Gear Motor Slovakia je súčasťou Regal Rexnord.

Bauer Gear Motor poskytuje riešenia v oblasti prevodových motorov už od roku 1927, v Zlatých Moravciach pôsobíme od roku 2002. Dodávame výrobky najvyššej kvality so zameraním na flexibilné riešenia, spoľahlivosť a porozumenie našim zákazníkom. Spoločnosť Bauer Gear Motor má silnú pozíciu najmä v oblasti potravín a nápojov, alternatívnych energií, odpadovej vody, oceliarskeho priemyslu a spracovania materiálov.
Máme výrobné prevádzky v Nemecku a na Slovensku a predajné oddelenia a montážne priestory na celom svete.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2425197  Megjelentetés dátuma: 5.2.2016