16.000 EUR/rok - Servisný technik pre údržbu rodinných domov

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.10.2020
1 000 - 1 300 EUR/mesiacSuma (suma konečného rozpočtu a nákladu na danú pracovnú pozíciu), pri TPP sa od danej sumy odpočitavajú kompletné odvody a dane za zamestnávateľa aj zamestnanca, pri objednavke a spolupráci na živnosť je 16.000 Eur konečná suma za rok včítane ročnej odmeny ( suma k dispozícii - rozpočet na mesiac je 1.250 Eur, ročná odmena vo výške 600 Eur - suma pred odpočtom všetkých daní a odvodov za zamestnanca a zamestnávateľa )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie drobných a jednoduchých opráv novopostavených rodinných domov :
- dotmelenie prasklín spojov stien,
- nastavenie plast.okien a dverí
- oprava zvlnených parkiet a líšt
- iné drobné opravy a základná drobná údržba rodinných domov
- základný servis a údržba vzorových domov

Komplexné vykonávanie služieb záručného a pozáručného servisu rodinných domov

Práca na celom území Slovenska, prevažne však BA,TT, NT a BB

služobné vozidlo,
mobilný telefon

prijmeme výhradne iba uchádzača so skusenostami v stavebníctve, resp. s daným výkonom činnosti servisného technika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preferované trvalé bydlisko uchádzačov je Bratislavský kraj

BAU holding - rodinné domy, s.r.o. je moderná spoločnosť poskytujúca komplexné služby so zameraním na výrobu a výstavbu rodinných domov na celom území Slovenska. Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je členom Zväzu spracovateľov dreva SR, najúspešnejší certifikovaný výrobca rodinných domov s tromi výrobnými prevádzkami na území SR a obchodnou sieťou 10 vzorových domov v SR. V roku 2022 vyrobených a realizovaných viac ako 179 rodinných domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3981666  Megjelentetés dátuma: 5.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac