Záhradník - brigádnik - Odmena až do 14.000 EUR ročne

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
16.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
14.000 Eur / rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba záhrad pri vzorových domoch, kosenie pozemkov pri vzorových domoch, občasná drobná údržba a upratanie vzorových domov a okolia, zabezpečenie údržby náradia. Pracovná činnosť vykonávaná na denne PO-PIA

Suma (suma konečného rozpočtu a nákladu na danú pracovnú pozíciu), pri TPP sa od danej sumy odpočitavajú kompletné odvody a dane, pri objednavke a spolupráci na živnosť je 14.000 Eur konečná suma za rok včítane ročnej odmeny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vzťah k záhradám a záhradníctvu vítaný, skúsenosti s kosením sú podmienkou

BAU holding - rodinné domy, s.r.o. je moderná spoločnosť poskytujúca komplexné služby so zameraním na výrobu a výstavbu rodinných domov na celom území Slovenska. Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je členom Zväzu spracovateľov dreva SR, najúspešnejší certifikovaný výrobca rodinných domov s tromi výrobnými prevádzkami na území SR a obchodnou sieťou 10 vzorových domov v SR. V roku 2022 vyrobených a realizovaných viac ako 179 rodinných domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3752163  Megjelentetés dátuma: 2.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 14.000 Eur / rok