Technický pracovník vo výrobe akumulátorových packov

BATTEX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská 63, 841 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700-800 EUR/mesiac, + mesačné odmeny podľa objemu výroby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

bodovanie, spajkovanie a výroba akumulátorových packov pre rôzne druhy aplikácií /akunáradie, PC, meracie a monitorovacie prístroje, MaR, zabezpečovacia technika a iné aplikácie

stravné lístky 4 EUR/ prac. deň

zaslanie životopisu a následné dohodnutie termínu pohovoru cez e-mail, alebo telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický, technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručnosti v elektrotechnike ako spájkovanie, osádzanie plošných spojov a odborné vedomosti v elektrotechnike, taktiež vyžadujeme aj jazdenie na osobnom aj dodávkovom vozidle / striktne vyžadujeme splnenie uvedených požiadaviek /

Sme spoločnosť s 20-ročnou tradíciou, silným zázemím na slovenskom i zahraničnom trhu v oblasti výroby a predaja batérií, akumulátorov, článkov do notebookov iPodov, výpočtovej a meracej techniky, ako aj zdrojov, svietidiel a príslušenstva.Naša spoločnosť je držiteľom certifikátu STN EN ISO 9001:2009,

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1048857  Megjelentetés dátuma: 6.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700-800 EUR/mesiac, + mesačné odmeny podľa objemu výroby