Obsluha plynových kotolní

BATS s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacod 1500 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a manuálne zručného pracovníka do nášho tímu!
Práca iba na zverených objektoch v Bratislavskom kraji.

Úlohy sa týkajú starostlivosti o kotolne na bytových domoch, ide o činnosti ako napríklad:
- Zabezpečovanie výkonu kuričských prác v kotolni na zemný plyn
- Vykonávanie pravidelnej starostlivosti o zverené plynové kotolne
- Evidencia prevádzkových parametrov v kotolniach
- Dohľad a zabezpečenie povinných revízií
- Sledovanie jednotlivých termínov revízií a následne ich zabezpečenie
- Spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
- Diagnostika závad a návrhy na odstránenie
- Flexibilné riešenie vzniknutých problémov

Hľadáme pracovníka, ktorý má chuť pracovať, má vysokú mieru samostatnosti a prirodzenú zodpovednosť.

- služobné auto
- služobný mobil
- služobný PC
- stabilná práca

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Budeme Vás kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- elektrikárske skúšky - výhodou
- kuričské oprávnenie V. triedy

BATS s.r.o. je technologicky orientovaná spoločnosť, ktorá zabezpečuje a poskytuje komplexnú starostlivosť služieb súvisiacich so správou bytov a nebytových priestorov na bytových domoch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4082350  Megjelentetés dátuma: 17.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac