Projektant, konštruktér (BA alebo PD)

Basler & Hofmann Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Matice slovenskej, Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacMzda bude predmetom dohody s ohľadom na skúsenosti a znalosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

_ miesto výkonu práce je predmetom dohody (Prievidza alebo Bratislava);
_ podieľanie sa na príprave projektovej dokumentácie všetkých stupňov v oblasti
staviteľstva;
_ konštruovanie v aplikácii na báze CAD;
_ v prvej fáze predovšetkým vypracovanie výkresov výstuže a výkresov tvarov
pozemných stavieb;
_ komunikácia v tíme;

_ možnosť spolupráce na výnimočných projektoch;
_ možnosť ďalšieho vzdelávania (odborné vzdelávanie, jazyky, systém kvality);
_ sociálny program firmy (III.pilier, firemné stretnutia, podpora športových aktivít);
_ práca v spokojnom kolektíve;
_ pracovné voľno medzi Vianocami a Novým rokom bez nutnosti čerpania
dovolenky;

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebehne nasledovne:
_ prijímanie žiadostí so životopisom;
_ oslovenie vybraných záujemcov a pozvanie na pohovor;
_ rozhodnutie na základe pohovorov príp. ďalšie stretnutie;

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie v stavebnom odbore

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebný projektant, konštruktér, kreslič

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

_ samostatnosť;
_ komunikatívnosť;
_ presnosť;
_ pozícii zodpovedajúce vystupovanie;
_ ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka je výhodou;
_ skúsenosti s modelovaním stavebných konštrukcií v 3D je výhodou (napr. Revit);

Basler & Hofmann Slovakia s.r.o. je dcérskou firmou švajčiarskej spoločnosti Basler & Hofmann AG so sídlom v Zürichu. (www.baslerhofmann.sk )

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3850651  Megjelentetés dátuma: 16.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac