Obchodný zástupca pre dekoratívne podlahy, hydroizolácie, riesenia pre opravu a ochranu betónu

BASF Slovensko spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
možný ihneď
1 650 EUR/mesiacplus výkonnostná odmena (viazaná na obrat). Ponuka pre skúsených kandidátov bude vyššia (dohodou), v závislosti od praxe a kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu divíziu stavebnej chémie (Master Builders Solutions) máme v súčasnosti otvorenú novú pozíciu. Hľadáme novú kolegyňu/kolegu, ktorí majú obchodníckeho ducha a chcú sa pridať do nášho úspešného tímu.

Čo Vás čaká?
- Nadväzovanie obchodných vzťahov s realizačnými firmami, investormi, projekčnými kanceláriami atď.
- Identifikácia nových možností obratu a potenciálnych zákazníkov.
- Získavanie a riadenie obchodných prípadov.
- Príprava a sledovanie cenových a kreditných podmienok.
- Vypracovanie návrhov technických riešení pre zákazníkov.
- Sledovanie trhu, nových trendov a analýza konkurencie.

Čo očakávame?
- SŠ, prípadne VŠ vzdelanie stavebného alebo technického zamerania výhodou
- Prax z oblasti stavebníctva výhodou, ...ale vášeň pre "stavarinu" nutnou podmienkou!
- Prax na obchodníckej pozícii min. 3r
- Chuť učiť sa nové veci, pracovať na svojom rozvoji
- Dynamickú osobnosť s obchodníckym duchom, chuť a ochotu realizovať vlastné nápady a stratégie
- Výborné argumentačné a predajné zručnosti, samostatnosť, sebariadenie a organizačné schopnosti.
- MS Office na užívateľskej úrovni, technické myslenie,
- Znalosť Angličtiny výhodou
- Ochota cestovať, vodičský preukaz skupiny B,
- lokalita:
- Košický a Prešovský kraj podmienkou

Čo ponúkame?
- Dôkladné zaškolenie a možnosti osobného a odborného rozvoja
- podporu skúseného obchodného tímu
- prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- široké portfólio zamestnaneckých benefitov (príspevok do DDS, zvýšené stravné, Multisport karta atď.)
- teambuildingové akcie v rámci spoločnosti aj so zákazníkmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné alebo technické zameranie výhodou

Vodičský preukaz

B

V spoločnosti BASF tvoríme chémiu - a robíme to už 150 rokov. Naše portfólio siaha od chemikálií, plastov, spracovateľských výrobkov a prostriedkov na ochranu plodín až po ropu a plyn. Sme predná svetová chemická spoločnosť, ktorej najlepšie tímy vyvíjajú múdre riešenia pre našich zákazníkov a tvoria chémiu pre trvalo udržateľnú budúcnosť

Úspech celej spoločnosti BASF spočíva v osobnej angažovanosti našich zamestnancov. Vedieme ich k tomu, aby rozvíjali svoje silné stránky, a oceňujeme ich úspechy. Zaujímavá paleta funkcií, výkonnostných prémií a množstvo rôznych príležitostí pre medzinárodný rozvoj - to sú len niektoré z faktorov, ktoré by mali pritiahnuť vašu pozornosť. Zdravá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom je hlavnou prioritou pre nás všetkých

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3926599  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 650 EUR/mesiac