Referent Služby Zákazníkom (zastupovanie počas MD/RD)

BASF Slovensko spol. s r.o.

Miesto práce
Na stanicu 937/26B, 010 01 Zilina, Slovakia, okres Žilina
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
- Starostlivosť o pridelené portfólio zákazníkov
- Spracovanie objednávok a iných dokladov týkajúcich sa obchodných transakcií
- Sledovanie dostupnosti materiálov, proaktívne monitorovanie stavu objednávok a pravidelné informovanie zákazníkov.

Čo ponúkame:
Priestor a podporu pre realizáciu vlastných predstáv a nápadov. Zázemie poprednej chemickej spoločnosti na svete a výhody práce pre medzinárodný koncern.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- Potvrdzovanie objednávok zákazníkom a fakturácia.

Čo očakávame:
- SŠ vzdelanie (ekonomické, administratíva)
- Skúsenosť na podobnej pozícii min. 1 rok
- MS Office (Word, Excel) na užívateľskej úrovni, znalosť SAP je výhodou
- Min. pasívna znalosť AJ
- Dobrá schopnosť prioritizovať úlohy a prozákaznícka orientácia
- Konštruktívna komunikácia a schopnosť riešiť vzniknuté problémy

V spoločnosti BASF tvoríme chémiu - a robíme to už 150 rokov. Naše portfólio siaha od chemikálií, plastov, spracovateľských výrobkov a prostriedkov na ochranu plodín až po ropu a plyn. Sme predná svetová chemická spoločnosť, ktorej najlepšie tímy vyvíjajú múdre riešenia pre našich zákazníkov a tvoria chémiu pre trvalo udržateľnú budúcnosť

Úspech celej spoločnosti BASF spočíva v osobnej angažovanosti našich zamestnancov. Vedieme ich k tomu, aby rozvíjali svoje silné stránky, a oceňujeme ich úspechy. Zaujímavá paleta funkcií, výkonnostných prémií a množstvo rôznych príležitostí pre medzinárodný rozvoj - to sú len niektoré z faktorov, ktoré by mali pritiahnuť vašu pozornosť. Zdravá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom je hlavnou prioritou pre nás všetkých

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3357057  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018