Back office administrator

Bartošík Šváby s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacpodľa dohody v závislosti od skúseností + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je najmä príprava podkladov pre účtovníctvo, príprava podkladov pre fakturáciu a fakturácia, príprava mzdovej agendy, evidencia dochádzky, vedenie hotovostnej pokladne, vedenie klientskych výdavkov, vykonávanie platieb.

- práca v renomovanej advokátskej kancelárii pre domácu a zahraničnú klientelu (EÚ, USA, Kanada)
- motivujúce finančné ohodnotenie
- odborný rast možnosť rozvoja vlastnej aktivity a iniciatívy
- sociálny program, pravidelné teambuildingové akcie

Váš životopis prosíme posielať v SJ na emailovú adresu [email protected]
Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho emailu, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferujeme vzdelanie v odbore ekonómia, manažment. Pozíciu môže vykonávať aj šikovný kandidát s iným ako ekonomickým vzdelaním. Práca je vhodná aj pre absolventa. Práca vyžaduje základné ekonomické znalosti, chápanie súvislostí a ovládanie MS Excel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný uchádzač by mal mať skúsenosť v administratíve (asistentka, recepčná, office manager) alebo účtovníctve (pomocná účtovníčka, fakturantka). Vyžadujeme zmysel pre zodpovednosť a pre detail. Uchádzač by mal byť tímový hráč. Hľadáme kandidáta, ktorý bude dôsledný pri sledovaní detailov a súčasne bude inteligentný a bystrý.

“Client focused. Purpose driven.” To je motto Advokátskej kancelárie Bartošík Šváby.
Služby právneho poradenstva poskytujeme zahraničným a slovenským klientom už od roku 2005. Sme jednou z najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku (top 10). Sme top 5 advokátska kancelária v oblasti Real Estate & Development. Špecializujeme sa na oblasť obchodného práva, kde máme rozsiahle skúsenosti predovšetkým v greenfield projektoch, fúziách a akvizíciách, transakciách s nehnuteľnosťami, v práve obchodných spoločností, nájmoch, pracovno-právnom poradenstve, v práve duševného vlastníctva a v civilnom súdnom procese. Pomáhame nadnárodným, ale aj malým a stredným spoločnostiam z celého sveta.
Medzinárodné ratingové publikácie ako Legal500, Chambers Europe a IFLR1000 nás uznávajú ako popredných odborníkov. Sme členmi Marcalliance, siete nezávislých advokátskych kancelárií spolupracujúcich s Mazars – nadnárodnou spoločnosťou audítorov, účtovníkov a daňových poradcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 228559  Megjelentetés dátuma: 26.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac