Jelentkezzen önéletrajz nélkül

3X číšník/ servírka - Bodensee, 3500 € čistého

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Bodensee, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 200 - 3 500 EUR/měsícje tu garantový měsíční čistý příjem včetně spropitného cca 3500 €v čistém po všech odečtech.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro dokončení letní sezóny tzn do 30.10 .
Bistro café přímo u Bodamského jezera hledáme servírky-číšníky
Nabídka u které si dobře vyděláte, s vysokým spropitným a okamžitým nástupem.
- obsluha hostů (bistro snacky, nápoje atd. ) s alacart provozem
- běžná práce servírka/číšníka s kasírováním a spropitným 2000 čistého i více

Zaměstnanecké výhody, benefity

- skvělé platové ohodnocení
- ubytování, i strava poskytnuta zdarma
- práci ve výborném částečně i česko /slovenském kolektivu

Informace o náboru

Svůj životopis v českém nebo německém jazyce, ideálně s fotografií, zašlete prosím na [email protected]
V případě dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat telefonicky na: T +420 608 769 029, Bartlett Recruitment, pan Hruška

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Nabízíme jednoznačně pouze ověřené pracovní nabídky, vždy se zajištěným ubytováním, spoustu podobných postů v hotelích a restauracích. Skvělé pracovní a volnočasové možnosti. Tuto nabídku Vám vřele doporučujeme. Místa na míru na přání. Stačí zavolat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru a praxe
- hovorovou znalost němčiny
- rychlost při práci, kolektivnost,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3759051  Megjelentetés dátuma: 24.8.2023  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/měsíc