Číšník- servírka - Horská chata Rakousko

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rakousko, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
upřesní zaměstnavatel EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro restauraci s německým majitelem který má další restauraci pod Mnichovem hledáme šikovnou servírku či šikovného číšníka a to na zimu do rakouskeho hotelu pro dlouhodobou spolupráci. Práce pouze 5 dnů (na přání 6) v týdnu. Výborný kolektiv a německý zaměstnavatel, Vyhledávaná oblast hned za hranicemi s Nemeckem. Výborný plat, zajištěné ubytování. Možnost práce v páru spřítelem či přítelkyní. Očekáváme aktivní němčinu. vhodné vystupování a praxi.

Vše zajištěno, tuto nabídku vřele doporučujeme Bližší informace poskytneme po telefonu. Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu a na hlavní pracovní poměr .

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v nádherné a vyhledávané lokalitě Tegernského jezera . Rádi poskytneme reference o podniku a dopošleme fotografie.
- velmi dobré platové ohodnocení, výborný kolektiv, čeští či slovenští kolegové tam také budou.

Informace o náboru

Svůj životopis ideálně rovnou v německém jazyce s fotografií zašlete prosím na [email protected] V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 nebo pevna linka +420 234221234 Bartlett Recruitment s.r.o

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

sezónní pracovní nabídka ve vyhledávané lokalitě Seefeldu . S ubytováním. Tuto restauraci vřele doporučujeme. Volné pracovní místo je i pod Mnichovem u stejného zaměstnavatele, který provozuje restauraci u Tegernskeho jezera.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlé zkušenosti v restauraci výhodou
- němčina na komunikativní aktivní úrovni
- dobré povahové vlastnosti a pracovitost

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandartní poradenský servis
* tuto restauraci Vám vřele doporučujeme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3213329  Megjelentetés dátuma: 12.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: upřesní zaměstnavatel EUR/měsíc