Personální asistent-ka či student s NJ, Praha 5

Bartlett Recruitment s.r.o.

Praha 5, Nárožní ulice, nejbližši metro Butovice či Hůrka, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dle zkušeností a osobní domluvy, u studenta 180 kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro naši personální agenturu hledáme personalistu a to rádi na celý úvazek a dlouhodobě anebo i studenta na 2 - 4 dny v týdnu Otevřené -flexibilní místo tu čeká na personalistku na mateřské či po mateřské.

volné místo s nástupem od ihned či dle domluvy Místo pracoviště Praha Stodůlky - Nárožní ulice (naproti XXX-Lutzu)
Náplň práce:
- výběr a obsazování uchazečů a komunikace s nimi po telefonu
- u studentů spíše překlady životopisů, připrava podkladů
- práce v MS Outlooku , práce s databází
- dále zadávání inzerce, pomoc uchazečům s dopravou na místo, starost o firemni facebook

Zaměstnanecké výhody, benefity

- rozmanitou práci v HR segmentu zaměřeném na gastronomii
- zdokonalení se v cizích jazycích
- variabilní pracovní dobu (dle domluvy)
- zaškolení

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected]
T.+420608769029 www.bartlett.cz . Uvádějte prosím ID35Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

jedná se o práci pro naši personální společnost, která je zaměřena na zprostředkování práce pro hotely a restaurace především v EU.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

obchodní, gastronomický či personální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo vyšší vzdělání
- zájem o personalistiku, gastronomii či obchod
- aktivní znalost německého jazyka
- empatické schopnosti
- MS Office
- tah na branku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3179238  Megjelentetés dátuma: 24.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dle zkušeností a osobní domluvy, u studenta 180 kč/hodina