1-2 x Servírka- číšník - Rüdesheim,

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rüdesheim am Rhein, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
11,5€ hodina, 1300 € čístá mzda + bohaté spropitné 800€ - 1100€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pracovní příležitost pro šikovnou servírku/číšníka se zkušenostmi a aktivní němčinou . S požadovanou praxí od 1 do 25 let. Jedna z nejlepších restaurací v okolí. Personální ubytování poskytnuto zdarma, vlastní plně vybavený pokoj. (wifi, prani vše zdarma )
Další podobná místa v jiných městech po celém Německu )

Jedná se o sezónní nabídku až do konce 10. měsíce tohoto roku. U jiných většinou celoročně. Nadprůměrné platové podmínky.
Ref.č.: ID497
Plat: od 1200 - 1300€ čistého, plus 800 € spropitné
Oblast: Hessensko, SRN
Ubytování: poskytnuto zdarma!
Strava: zajištěno,zdarma
Nástup: od ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pohodově náročnou a kompetentní práci
- Zdravotní a sociální pojištění, strava a především ubytování v místě pracoviště
- kvalitní zázemí hotelu
- výborný přístup od zaměstnavatele I kolektivU

Informace o náboru

Svůj životopis v českém či německém jazyce s přiloženou fotografií prosím zašlete na [email protected] Nezapomeňte uvést ID497. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na:+420608769029.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

jedná se o ověřený hotel/restauraci, který si drží velmi dobrou reputaci a kulinářské hodnocení. Tuto nabídku vřele doporučujeme i dlouhodobě.