Sales Manager vo Forbes Slovensko

Barecz & Conrad Media s.r.o.

Mlynské nivy 48, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite/podľa dohody
1 190 EUR/mesiac+ % bonusy na základe úspešnosti predaja a napĺňania plánu, celkovo medzi 1190 EUR až 4000 EUR+/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme?

Forbes magazín v tlačenej, ale aj online verzii predstavuje biznis ako dôležitú súčasť života, prináša inšpiratívne príbehy slovenských aj zahraničných podnikateľov a ďalších úspešných ľudí z biznisu i iných oblastí života. Podporuje podnikateľov, ale aj fyzické osoby a prináša príbehy tých, ktorí by mali byť videní. Naším cieľom je ukazovať cestu a motiváciu, ako veci meniť k lepšiemu a prinášať čitateľom „Návod na úspech“.
Pracuj s nami aj ty pre svetový lovebrand, viac ako 100-ročnú ikonickú značku a zároveň celosvetovo najčítanejší biznis magazín. Garantujeme zaujímavé stretnutia a networking s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých myšlienky a príbehy ťa posunú ďalej. Vo Forbes vieme, že byť hrdý na svoju prácu a tešiť sa z nej, sa dá.

Koho hľadáme?

Do Forbes Slovensko obchodného tímu hľadáme dynamického obchodníka, ktorého baví predaj, stretávanie sa s ľuďmi, komunikácia s klientmi, má zmysel pre systematickú prácu, rácio, vášeň pre obchod a hlavne rád uzatvára kvalitné dealy.

Ako Forbes obchodník budeš spravovať portfólio klientov z rôznych oblastí a predávať im všetky inzertné, prezentačné a partnerské formáty Forbes. Jedná sa o inzerciu/projekty natívnej reklamy v tlačenom vydaní Forbes, v onlinovej verzii. Zároveň tiež budeš predávať partnerské balíky, rôzne špeciálne formáty a projekty a podujatia Forbes.

Čo ťa ako obchodníka/obchodníčku čaká?

- predaj a správa klientskeho portfolia s možnosťou ďalšej akvizície,
- pravidelné oslovovanie/komunikácia s klientmi, dohadovanie celoročných spoluprác,
- práca na ad hoc báze,
- celkové zobchodovanie a realizácia objednávok/zmlúv,
- kontrola realizácie plnenia,
- vnútrofiremná komunikácia ohľadom dohodnutých obchodov,
- práca s vnútrofiremným objednávkovým a evidenčným systémom,
- vzťahový manažment so svojím klientským kmeňom,
- zodpovednosť za plnenie plánu voči obchodnému riaditeľovi s príslušným percentuálnym bonusovým ohodnotením.

- Byť členom mladého a otvoreného priateľského tímu,
- práca pre prestížnu svetovú značku,
- možnosť profesijného, ale aj osobnostného rastu (školenia, workshopy, jazykové kurzy),
- flexibilný pracovný čas (home-office),
- stretnutia s inšpiratívnymi ľuďmi a networking,
- možnosť využitia MultiSport karty,
- možnosť využitia firemného auta na súkromné účely,
- možnosť využitia in-house maséra bez poplatkov,
- voľné vstupenky do Slovenskej filharmónie.

Vaše CV a motivačný list pošlite na email [email protected] s predmetom "Sales manager" do 31.5.2022.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

- Skúsenosť s obchodníckou činnosťou min. 2 roky,
- skúsenosť s predajom online formátov veľkou výhodou,
- skúsenosť s predajom mediálneho a sponzorského priestoru výhodou,
- húževnatosť, komunikatívnosť, schopnosť vyjednávať, prioritizovať úlohy a organizovať si svoju obchodnícku prácu tak, aby dlhodobo dosahoval stanovený level produkcie.

Vydavateľstvo Forbes Slovensko

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4132297  Megjelentetés dátuma: 13.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 190 EUR/mesiac