Rozvozca náhradných dielov (BA)

BÁRDI AUTO Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
750 Eur + príplatky za sobotu a prémie z obratu (po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby 800 Eur + príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • rozvoz náhradných dielov a príslušenstva pre automobily a motocykle priamo ku zákazníkom
  • včasné doručenie tovaru v požadovanej kvalite
  • práca s hotovosťou
  • starostlivosť o zákazníkov a reprezentovanie spoločnosti
  • PRÁCA NA 1 ZMENU od pondelka do piatku v rozmedzí od 7:30 - 17:30 + 2 soboty v rámci mesiaca od 8:00 do 13:00 (sobota je preplácaná ako nadčas).

Ak je šoférovanie Vašou vášňou a deň bez jazdenia si neviete ani predstaviť, tak ste na správnej adrese...
Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou našej BÁRDI AUTO rodiny.

  • zázemie a stabilita medzinárodnej spoločnosti
  • odborné zaškolenie
  • motivačné mzdové ohodnotenie so zaujímavým bonusovým program
  • možnosť odborného a kariérneho rastu
  • zľavy na zamestnanecké nákupy.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti BÁRDI AUTO SLOVAKIA, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.
Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
  • flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť
  • skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou nie však podmienkou
  • vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť BÁRDI AUTO má viac ako 100-ročnú históriu a patrí medzi najstaršie spoločnosti pôsobiace v oblasti náhradných dielov v Európe.

BÁRDI AUTO Slovakia, pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2000, aktuálne poskytuje svoje služby prostredníctvom 11 pobočiek roztrúsených po celom území Slovenska. Nájdete u nás široký sortiment náhradných dielov na osobné/nákladné automobily či motocykle.

Práca v našej spoločnosti je plná výziev a príležitostí na profesionálny ako aj osobnostný rozvoj, k čomu nám pomáha inšpirujúce pracovné prostredie a tím talentovaných odborníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Bibiána Zelinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3690408  Megjelentetés dátuma: 10.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 Eur + príplatky za sobotu a prémie z obratu (po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby 800 Eur + príplatky)