Rozvozca nahradných dielov - vodič Banská Bystrica

BÁRDI AUTO Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 18, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posily pre náš tím!
ČÍM SA BUDETE ZAOBERAŤ:
  • rozvoz náhradných dielov a príslušenstva pre automobily a motocykle
  • starostlivosť o zákazníkov

Ponúkame:
  • zodpovednú a kreatívnu prácu v prosperujúcej spoločnosti
  • mladý dynamický kolektív
  • firemné benefity
  • moderný vozový park
  • možnosť odborného a profesného rastu
  • zaškolenie

Dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

  • komunikatívnosť
  • príjemné vystupovanie
  • chuť pracovať

Spoločnosť BÁRDI AUTO má viac ako 100-ročnú históriu a patrí medzi najstaršie spoločnosti pôsobiace v oblasti náhradných dielov v Európe.

BÁRDI AUTO Slovakia, pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2000, aktuálne poskytuje svoje služby prostredníctvom 11 pobočiek roztrúsených po celom území Slovenska. Nájdete u nás široký sortiment náhradných dielov na osobné/nákladné automobily či motocykle.

Práca v našej spoločnosti je plná výziev a príležitostí na profesionálny ako aj osobnostný rozvoj, k čomu nám pomáha inšpirujúce pracovné prostredie a tím talentovaných odborníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petronela Kukučková
E-mail: poslať životopis
ID: 3280556  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018