Ekonómka, mzdárka (žena / muž) - pre DD a DSS Kremnica

Banskobystrický samosprávny kraj

Miesto práce
Kremnica
Termín nástupu
apríl 2021 alebo podľa dohody
950 EUR/mesiacmožnosť zohľadnenia skúseností, zručností v osobnom príplatku + ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Domova dôchodcov a domova sociálnych služieb, so sídlom Bystrická 447/25, Kremnica, hľadáme zamestnanca/kyňu na pozíciu ekonóm/ka, mzdár/ka s preukázateľnou praxou. Skúsenosti z verejnej správy sú výhodou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• samostatná odborná práca na úseku ekonomiky práce
• samostatná odborná práca na úseku personálnej práce
• samostatná odborná práca na úseku rozpočtovania a financovania
• samostatné zabezpečovanie náročných odborných prác na úseku rozpočtovania a financovania
• samostatná vnútorná kontrolná činnosť
• komplexné zabezpečovanie účtovníckych agend

• možnosť podieľať sa na inovatívnych zmenách a presadzovaní zlepšení procesov
• 5 dní dovolenky nad rozsah ZP, možnosť Home Office

Dôležité – k životopisu prosíme priložiť povinnú prílohu s odpoveďami na nasledovné otázky:

1. Počet rokov praxe na pozícií súvisiacej s obsadzovaným miestom.
2. Predpokladaný dátum možného nástupu.
3. Telefonický kontakt pre prípadné overenie referencií z predošlých zamestnaní.

Svoj životopis zašlite do 10. marca 2021. Ak ste pre uvedenú pracovnú pozíciu rozhodnutí, pošlite, prosíme, svoj životopis s povinnou prílohou čo najskôr na adresu [email protected], alebo použitím služby „Poslať životopis“ na stránke www.profesia.sk.

Uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať naše požiadavky, budú pozvaní na výberový pohovor.

Ďalšie informácie:
Podmienkou práce s podkladmi uchádzačov je súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov podľa príslušnej legislatívy, nie starší ako jeden mesiac. Pri využití portálu Profesia je tento súhlas súčasťou zaslaného životopisu.

Úspešný uchádzač musí spĺňať podmienku bezúhonnosti a spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je ekonomické zameranie

Počet rokov praxe

3

• prax v oblasti verejnej správy je výhodou
• výborná znalosť slovenského jazyka a programov Word, Excel sa považuje za samozrejmosť
• inovačný, koncepčný, pro-aktívny a pro-zamestnanecký prístup
• samostatnosť aj schopnosť tímovej spolupráce
• zodpovednosť, dôslednosť

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4036839  Megjelentetés dátuma: 22.2.2021  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac