Vedúci / vedúca oddelenia dotácií

Banskobystrický samosprávny kraj

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
október 2020 alebo podľa dohody
1 100 - 1 300 EUR/mesiacplus osobný príplatok a príplatok za riadenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu na odbore financií Banskobystrického samosprávneho kraja kolegu na pozíciu vedúci / vedúca oddelenia dotácii. Hľadáme človeka s riadiacimi a organizačnými schopnosťami, ktorý vie ako funguje verejná správa a zároveň dokáže strategicky a koncepčne rozmýšľať s cieľom zlepšiť zaužívané procesy.
Vašou úlohou na tejto pozícii bude:
• odborne, metodicky, organizačne a administratívne zabezpečovať plnenie úloh v oblasti dotačnej politiky BBSK súvisiacej s rozvojom Banskobystrického samosprávneho kraja a jeho obyvateľov,
• riadiť a organizovať prácu oddelenia dotácií,
• zabezpečovať plnenie úloh vyplývajúcich z pôsobnosti oddelenia, v súlade s platnými internými predpismi , právnymi normami a uzneseniami Zastupiteľstva BBSK týkajúcimi sa činnosti oddelenia dotácií.

• možnosť podieľať sa na inovatívnych zmenách a presadzovaní zlepšení procesov,
• 5 dní dovolenky nad rozsah Zákonníka práce, Sick days, zvýhodnenie počas PN, možnosť Home Office a iné benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.

Povinnou prílohou k životopisu je zaslanie odpovedí na dotazník, ktorý nájdete na nasledovných linkoch, odkazoch:
DOC verzia dotazníka: https://www.bbsk.sk/Portals/0/kariera/ubbsk/20_09_10_Dotaznik_ODDD.docx

PDF verzia dotazníka:

Životopis s odpoveďami na dotazník nám zašlite najneskôr do 3. októbra 2020.
Odporúčame využiť na stránke www.profesia.sk službu „Poslať životopis“.

Uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať naše požiadavky budú pozvaní na výberový pohovor, ktorý bude zameraný na overenie údajov z dodaného štruktúrovaného životopisu a vyhodnotenie hard skills, soft skills ako aj overenie referencií uchádzača.
Ďalšie informácie
Podmienkou práce s podkladmi uchádzačov je súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov podľa príslušnej legislatívy, nie starší ako jeden mesiac.

Úspešný uchádzač musí spĺňať podmienku bezúhonnosti a spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov v oblasti samosprávy
• manažérske a organizačné schopnosti
• odborná prax
• samostatnosť, iniciatíva, vysoké pracovné nasadenie, analytické myslenie, precíznosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• komunikačné zručnosti
• záujem o samosprávnu politiku
• dobrá znalosť práce s PC

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3966259  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac