Odborný referent pre riadenie projektov - senior

Banskobystrický samosprávny kraj

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
november / december 2019 alebo podľa dohody
1 300 EUR/mesiac1300 € základná mzda; v prípade výrazných skúseností, zručností, referencií, možnosť priznania osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybudovali sme kvalitný projektový tím, ktorý pracuje na zlepšení nášho kraja a keďže projektov je čoraz viac, hľadáme ďalších šikovných ľudí do tímu, ktorí majú chuť a zanietenie. Hľadáme skúsených projektových manažérov s nasledovnou náplňou práce:

• príprava, implementácia, koordinácia a riadenie projektov financovaných z externých finančných zdrojov, primárne z EÚ,
• vypracovávanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok (NFP),
• zodpovednosť za implementáciu projektu v súlade so schválenou žiadosťou o NFP a zmluvou o poskytnutí finančnej pomoci, s platným systémom finančného riadenia a systémom riadenia zdrojov finančnej pomoci, platnými právnymi predpismi, usmerneniami a pokynmi poskytovateľa finančnej pomoci,
• zastrešenie plynulých procesov na priebežnú implementáciu a monitorovanie aktivít projektu a predkladanie dokumentácie priebežného a následného monitorovania podľa Príručky a usmernení poskytovateľa finančnej pomoci,
• riadenie projektových tímov k príprave aj implementácii projektov z externých finančných zdrojov,
• zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu a finančného plánu projektu, za kontrolu a efektívne vynakladanie finančných prostriedkov,
• komunikácia s poskytovateľmi finančnej pomoci (Sprostredkovateľský orgán, Riadiaci orgán).

• práca s ľuďmi, ktorí sa navzájom počúvajú a rešpektujú
• priestor pre sebarealizáciu, možnosť prinášať zmeny a presadzovať zlepšenia
• koncepčná práca, ktorá má pridanú hodnotu
• 5 dní dovolenky nad rozsah ZP, Sick days, zvýhodnenie počas PN, možnosť Home Office a iné benefity z kolektívnej zmluvy

Svoj životopis zašlite do 10. novembra 2019. Odporúčame využiť na portáli Profesia službu „Poslať životopis“. Nakoľko pri tejto pozícii očakávame len uchádzačov so seniorskými skúsenosťami, kontaktovať budeme len tých, ktorí splnia stanovené požiadavky.

Uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať naše požiadavky budú pozvaní na výberový pohovor, ktorý bude zameraný na overenie údajov z dodaného štruktúrovaného životopisu a vyhodnotenie hard skills, soft skills ako aj overenie referencií uchádzača.

Predpokladaný termín nástupu: november / december 2019 alebo podľa dohody.

Podmienkou práce s podkladmi uchádzačov je súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov podľa príslušnej legislatívy, nie starší ako jeden mesiac.

Úspešný uchádzač musí spĺňať podmienku bezúhonnosti a spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu, ktoré sa vyhodnotia pri vzniku pracovného pomeru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

akceptujeme aj obdobné zahraničné odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• dlhodobá prax v oblasti prípravy a implementácie projektov z EÚ fondov (vypracovanie žiadostí o NFP, prípravy žiadosti, koordinácia prípravy podkladov na verejné obstarávanie a zmlúv o NFP),
• podrobná znalosť príslušnej legislatívy,
• seniorská znalosť projektového riadenia,
• aktívna znalosť anglického jazyka (min. úroveň B2),
• ovládanie MS Office (Word, Excel, PPT) a práca s ITMS2014+ výhodou,
• samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme,
• vodičský preukaz sk. B

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3783926  Megjelentetés dátuma: 10.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 EUR/mesiac1300 € základná mzda; v prípade výrazných skúseností, zručností, referencií, možnosť priznania osobného príplatku