Projektový koordinátor

Banskobystrický samosprávny kraj

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 900€ brutto/mesiac + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom Rozvojovej agentúry Banskobystrického samosprávneho kraja je rozvoj jednotlivých okresov prostredníctvom rôznych projektov. Hľadáme projektového manažéra, ktorý bude mať celý proces "pod palcom", zabezpečí efektívnosť a transparentnosť.
Vašou úlohou bude:
* príprava, implementácia, koordinácia a riadenie projektov financovaných z externých finančných zdrojov
* riadenie projektových tímov
* sledovanie dodržiavania harmonogramu a finančného plánu projektu
* kontrola efektívneho vynakladania finančných prostriedkov
* implementácia projektov v súlade so schválenou žiadosťou a zmluvou o poskytnutí finančnej pomoci
* komunikácia s poskytovateľmi finančnej pomoci

* osobný príplatok ktorý sa vypláca v závislosti od skúseností a zručností
* tím ľudí, ktorý sa snaží presadiť reálne zmeny v kraji
* samostatná a zodpovedná práca s pridanou hodnotou
* priestor pre rozvoj a uplatnenie dobrých nápadov
* možnosť podporovať pozitívne zmeny v kraji

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* min. 4 roky praxe v oblasti čerpania projektov, resp. ich implementácie
* anglický jazyk na úrovni stredne pokročilý (B2)
* ukončený II. stupeň VŠ (alebo podobné odborné vzdelanie)
* aktívna znalosť balíka MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
* podrobná znalosť príslušnej legislatívy
* samostatnosť, organizačné schopnosti, prezentačné zručnosti
* vodičský preukaz sk. B

Prosím zasielajte svoje žiadosti do 20.6.2018.

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3413654  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 900€ brutto/mesiac + osobný príplatok