Špecialista sociálnej ekonomiky

Banskobystrický samosprávny kraj

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 1000€ brutto/mesiac + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborníka na oblasť sociálnej ekomoniky, ktorý sa bude venovať projektom v Banskobystrickom kraji. Ak máte skúsenosti v danej oblasti, vyznáte sa v legislatíve a ste schopný manažér, pridajte sa k tímu špecialistov v Rozvojovej agentúre BBSK.
Vašou úlohou bude:
* vyhľadávanie príležitostí pre riešenia socio-ekonomických a demografických problémov regiónov
* predkladanie strategických materiálov a koncepcií rozvoja danej oblasti
* kontrola krajských sociálnych podnikov, ich zakladanie, usmerňovanie a dohľad nad ich riadením
* sieťovanie odborníkov v oblasti sociálnej ekonomiky a ich aktívne zapájanie sa do tvorby politiky využitia sociálnej ekonomiky v regionálnom rozvoji na území kraja
* zvyšovanie povedomia o nástrojoch sociálnej ekonomiky
* spolupráca s orgánmi štátnej správy a s inými inštitúciami

* osobný príplatok ktorý sa vypláca v závislosti od skúseností a zručností
* tím ľudí, ktorý sa snaží presadiť reálne zmeny v kraji
* samostatná a zodpovedná práca s pridanou hodnotou
* priestor pre rozvoj a uplatnenie dobrých nápadov
* možnosť podporovať pozitívne zmeny v kraji

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* min. jeden rok praxe s vedením vlastného tímu
* predošlá prax v oblasti sociálnej ekonomiky
* anglický jazyk na úrovni stredne pokročilý (úroveň B2)
* skúsenosť s prácou so znevýhodnenými osobami (dlhodobo nezamestnaní, ľudia po výkone trestu, zdravotne postihnutí a pod.)
* podrobná znalosť príslušnej legislatívy
* ukončený II. stupeň VS (alebo podobné odborné vzdelanie) v oblasti sociálnej, ekonomickej alebo verejnej
* aktívna znalosť balíka MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
* skúsenosti s projektovým riadením sú výhodou

Prosím zasielajte svoje žiadosti do 20.6.2018.

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3413653  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 1000€ brutto/mesiac + osobný príplatok