Vodič

Banskobystrický pivovar a.s.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz piva a nealkoholických nápojov

Práca pre renomovanú spoločnosť, stabilný finančný príjem, ďalšie odmeňovanie podľa výsledkov práce, nákup výrobkov za zvýhodnené ceny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, ochota, zodpovednosť, flexibilita.
Výhodou vodičský preukaz skupiny C

Spoločnosť Banskobystrický pivovar, a.s. je výrobcom výnimočného slovenského piva značky Urpiner, vyznačujúceho sa originálnou chuťou a vyrábaného podľa tradičných receptúr. Pri výrobe výnimočného piva URPINER sa používajú jedinečné suroviny, ktoré prešli starostlivým výberom pivovarníckych majstrov - horská voda z okolitých bansko-bystrických vrchov, slovenský chmeľ najvyššej kvality a Levický slad pestovaný na úrodných poliach južného Slovenska, ktorý bol v roku 2016 ako prvý a jediný vo svojej kategórii zaradený do registra chránených zemepisných označení EÚ.
Banskobystrický pivovar so značkou Urpiner kladie dôraz na vysokú kvalitu a originálnu nezameniteľnú chuť. Aj naďalej chce pokračovať v tradícii, ktorej kvality preveril čas a vytvárať príjemné chvíle všetkým konzumentom piva Urpiner. Značka Urpiner je jednoducho zárukou kvality banskobystrického piva o čom svedčí aj množstvo medzinárodných ocenení získaných v degustačných súťažiach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3330943  Megjelentetés dátuma: 9.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou