Predavač/Štylista predajne Pánske obleky BANDI Bratislava

BANDI VAMOS s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milujete módu a chcete sa v nej skutočne realizovať? Hľadáte miesto, kde uvidíte výsledky Vášho úsilia každý deň? Vyberte si prácu, ktorá Vás bude napĺňať vo všetkých smeroch.

Do novo otvorenej luxusnej predajne v BRATISLAVE hľadáme kolegyňu alebo kolegu na pozíciu Odborný poradca.

Aká bude náplň Vašej práce:

Nie je predavač, ako predavač. V predajni Pánske obleky BANDI sa stretnete sú skutočnými odbornými poradcami. Stanete sa profesionálom vo svojom obore, ktorý klientovi urobí z nákupu nezabudnuteľný zážitok. Náplňou vašej práce bude pomôcť klientovi s výberom správneho oblečenia na svadbu, ples, maturitu alebo akúkoľvek inú spoločenskú udalosť. Okrem toho budete obliekať aj VIP osobnosti a manažérov, ktorí potrebujú byť na obchodných jednaniach alebo iných spoločenských udalostiach vždy vhodne oblečení.

V rámci širokého sortimentu voľnočasovej a spoločenskej módy, máte ako odborný poradca priestor popustiť uzdu fantázie a klientom zostaviť skutočne dokonalý outfit do práce, na pohovor, na spoločenskú udalosť alebo voľný čas.

POZOR:

Pozícia nie je vhodná pre každého. Ak nie ste komunikatívny a nedokážete počúvať iných, táto pozícia nebude pre Vás vhodná.

Najlepší kandidát je ten, ktorý má:

  • Stredoškolské vzdelanie/odborné vyučenie s maturitou
  • Ústretovú povahu, je starostlivý a trpezlivý
  • Komunikatívnosť v krvi, profesionálny a empatický prístup k zákazníkovi
  • Ochotu cestovať (zaškolenie prebieha v ČR, náklady spojené s cestovaním hradí spoločnosť)
  • Základná znalosť evidencie tržieb v pokladnom systéme
  • Bydlisko v Bratislave a okolí výhodou
  • Prax na obdobnej pozícií výhodou, nie podmienkou
  • Záujem o módu, pretože v takom prípade, Vás bude práca maximálne napĺňať

Čo môžete od spoločnosti BANDI VAMOS s.r.o. očakávať:

  • Prácu na hlavný pracovný pomer
  • Denné smeny
  • Krátky/dlhý týždeň
  • Zaškolenie skúsenými kolegami
  • Dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti
  • Domácu a priateľskú atmosféru
  • Nadštandardné pracovné zázemie
  • Motivujúci a transparentný systém odmien a benefitov

Čo sa Vám bude skutočne páčiť:

  • Využívate zamestnanecké zľavy na nákup produktov spoločnosti
  • Robíme Vám radosť darčekom k Vaším narodeninám
  • Prispejeme Vám na tzv. „poistku na blbosť“, zdravotnú obuv a pracovný odev
  • Určite Vás potešia kvartálne spoločenské akcie všetkých zamestnancov predajne
  • S nástupom na dobu neurčitú dostanete finančnú odmenu a k tomu 5 dní dovolenky navyše
  • Za kvalitne odvedenú prácu Vás radi ohodnotíme prémiami
  • Môžete využiť voľné vstupy na rôzne športové či spoločenské udalosti
  • Príplatky za prácu a nadčasy

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3462950  Megjelentetés dátuma: 3.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR/měsíc