Ekonóm - junior (s možnosťou kariérneho postupu)

BANCHEM, s.r.o.

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Termín nástupu
október - november 2017
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej centrály v Dunajskej Strede hľadáme nového zamestnanca, ktorý bude mať na starosti ekonomickú agendu spoločnosti. Máme záujem o spoluprácu s čerstvým absolventom VŠ ekonomickej so zameraním na účtovníctvo, prípadne s mladým človekom s max. 2 rokmi praxe v odbore. Postupne sa budete zaúčať na ekonomické činnosti, vykonávať menej zložitú agendu na oddelení a neskôr preberiete zodpovednosť aj za samostatné oblasti v účtovníctve a finančnom manažmente.

Vaše konkrétne úlohy:

- Zabezpečiť výkon pridelenej ekonomickej agendy
- Účtovníctvo, spracovanie vyúčtovaní, skladové účtovníctvo, pokladňa, iné administratívne činnosti
- Neskôr po dôkladnom zaškolení dodatočne: pomoc pri účtovných uzávierkach, spracovanie účtovných výkazov, daňových priznaní, finančné plánovanie a príprava ekonomických výstupov pre manažment, spolupráca s daňovým poradcom a audítorom

• práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
• štandardné pracovné nástroje (mobilný telefón)
• dôkladné zaškolenie a etablovanie na pozíciu
• možnosť osobnostného a kariérneho rozvoja, sociálny program

Životopis posielajte prosím ako reakciu na kontakt uvedený v pracovnej ponuke. Následne bude prebiehať selekcia životopisov, pričom kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ak Vás nebudeme kontaktovať do konca mesiaca október 2017, považujte prosím Vašu žiadosť za zamietnutú. Za pochopenie ďakujeme.

Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti BANCHEM, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie: účtovníctvo, auditorstvo, finančný manažment

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- teoretické znalosti podvojného účtovníctva
- teoretické znalosti účtovnej osnovy, prípravy účtovných závierok, daňového priznania, cash flow
- záujem o rozvíjanie kariéry v ekonomickej oblasti, chuť učiť sa nové veci, aktívny prístup
- logické a analytické myslenie, schopnosť vidieť veci v súvislostiach, vyhľadávať účtovné riešenia v súlade so zákonom aj so zohľadnením ich výhodnosti pre firmu
- lojalita, angažovanosť, diskrétnosť v práci s citlivými údajmi
- hľadáme mladého človeka, ktorý má osobnostný aj učiaci potenciál, schopnosť "vidieť za roh", nakloneného k zmenám, ktorý postupne bude priberať zodpovednosť a v horizonte 2-3 rokov sa môže vypracovať na zástupcu ekonomického riaditeľa

Sme rodinná spoločnosť - 100% slovenský výrobca a distribútor čistiacich, dezinfekčných a špeciálnych prostriedkov pre prakticky všetky oblasti hygieny a čistenia. Naša produkcia je využívaná vyše tisíckou spokojných, predovšetkým firemných klientov. Medzi nich patria najmä zdravotnícke zariadenia, priemyselné podniky, upratovacie a čistiace služby, ústavy sociálnej starostlivosti, domovy pre seniorov, rovnako ako aj rôzne organizácie a distribútori pre domácnosti. Sme držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001:2008 ako aj certifikátu ISO 14001:2004. Pôsobíme v štyroch lokalitách s centrálou v Dunajskej Strede a zamestnávame okolo 40 ľudí.

Ak Vás náš profil oslovil, pridajte sa k nám. Naša spoločnosť Vám poskytne korektný prístup a ľudské jednanie, dobrú pracovnú atmosféru a možnosť realizovať sa. Očakávame, že budete na svojich zadaniach pracovať naplno a hľadať spôsoby, ako sa veci dajú riešiť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3157610  Megjelentetés dátuma: 11.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda + variabilná zložka mzdy