Vodič nákladného motorového vozidla

Baliarne obchodu, a. s. Poprad

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
01.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
740 EUR/mesiac+ variabilné zložky mzdy, 13. plat a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz hotových potravinárskych výrobkov
- vykonávanie ďalších úloh podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zamestnanecké výhody

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom a motivačným listom zasielajte do 14.05.2021 na e-mail: [email protected]. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí sa budú najviac približovať stanoveným požiadavkám. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- Kvalifikačná karta vodiča
- Platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
- Karta vodiča do digitálneho tachografu
- Znalosť AETR
- BYDLISKO v regióne práce - PODMIENKOU
- chuť poctivo pracovať, slušné vystupovanie, časová flexibilita, bezúhonnosť

Spoločnosť Baliarne obchodu, a.s. Poprad je najväčším výrobcom kávy a čaju na Slovensku. Pod značkou Popradská káva vyrábame najpredávanejšiu kávu na slovenskom trhu - kávu Extra špeciál. Sme dlhodobo lídrom v prémiovom segmente káv. Do portfólia produktov našej spoločnosti patria aj kávy Štandard Premium, Colombia a mnoho ďalších. Pod označením Popradský čaj vyrábame široký sortiment ovocných, čiernych, bylinkových, zelených, funkčných a wellness čajov. Paletu káv a čajov dopĺňajú prémiové produkty z radu Mistral, ako aj luxusné kávy a čaje z radu Mistral Selection. Viac informácií o našej spoločnosti a produktoch nájdete na www.baliarne.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4071393  Megjelentetés dátuma: 29.4.2021  Alapbér (bruttó): 740 EUR/mesiac